Sireen otsib metseeni!

Sellel postitusel ei ole vastuseid
Kammernaiskoori Sireen ootavad sel hooajal ees suured ja tähtsad esinemised, samuti oleme otsustanud hankida endale uued esinemisriided. Kuna kõik need tegevused nõuavad väljaminekuid, siis otsime metseeni.
Ettevalmistused Barcelonas toimuvaks konkursiks "Let the Peoples Sing" on hoos ja anname endast parima, et esitatav kava pakuks kuulajale muusikalist elamust ja rõõmu. Nii väärikas saalis laulmine, nagu seda on Palau de la Música Catalana, nõuab ka koori välimusse panustamist ja seetõttu laseme õmmelda kõigile sireenidele kaunid kleidid.

Novembris korraldame koos Johan Ranverega Mustpeade majas lummava prantsuse muusika kontserdi. Kevade poole jätkame oma teise helikandja salvestamisega, millele jäädvustame uut Eesti muusikat ja seda naisheliloojate sulest.

Kui Sinu enda või Sinu ettevõtte võimuses on vähemal või rohkemal määral toetada Eesti kultuuri ja väga selgelt eristuvat, ambitsioonikat ning professionaalset noorte naiste kammerkoori, on see võimalus nüüd käes. Pakume esinemisi tähtpäevadel, jõuluvastuvõttudel või -pidudel. Lisaks koorimuusikale on meie kavas ka seadeid popmuusikast, armastatud Eesti heliloojate tuntud laule ning võimalusel ja kokkuleppel tellijaga õpime ära ka midagi täiesti uut, nt pühendusega juubilarile ;)

Lisainfo: dagmar@sireen.ee


Lisa kommentaar

Email again: