Sildid:

10. hooaeg on hooga alanud!

Sellel postitusel ei ole vastuseid
Koroonakevadest on saanud koroonasügis, aga Sireen laulab siiski ja oleme alustanud oma 10. hooajaga. Kooriga on liitunud uusi lauljaid ning kontserdid ja salvestused ootavad ees.
Teist aastat järjest kogunesime augusti lõpus Pärnumaale Matsi Maria puhkekeskusesse, et laululaagriga sügisele hoog sisse saada. Noodikaante vahele jõudis uut repertuaari, mida tuleval hooajal ka salvestame ning mis jõuab meie teisele plaadile. 

Sireenid Pärnumaa rannas, august 2020. Foto: Kleer Keret Tali

Veel sel aastal ootavad Sireene ees kontserdid Tallinnas, Tartus ja Pärnus. 7. novembril kell 17.00 esineme Tallinna metodisti kirikus uue koorimuusika kontserdil, kus meie esituses kõlab muuhulgas ka Valter Soosalu uudisteos. Lisaks meile esinevad kontserdil Eesti Raadio Laulustuudio lastekoor, ETV mudilaskoor, kammerkoor Kolm Lindu, segakoor Noorus ja tütarlastekoor Ellerhein. Detsembris läheme aga oma Caplet' ja Debussy kavaga pealinnast välja - kontserdid toimuvad 5. detsembril Pärnu raekojas ja 6. detsembril Tartus Heino Elleri muusikakooli Tubina saalis. Täpsem info peagi Facebookis!

Lisa kommentaar

Email again: